Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Ağ Yönetimi

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi 390,00 TL

Gün geçtikçe yaygınlaşan sosyal medya, kitlelere ulaşmak adına gerçekten müthiş potansiyele sahip bir mecradır.
Facebook, Google+, Instagram, Pinterest, Twitter, Swarm, LinkedIn vb. gibi ile şirketlerin, internet üzerinde markalarını, bilgi, hizmet ve haber paylaşımlarını kullanıcılar tarafından birebir temas halinde yorumlar ile sürekli etkileşim halinde olan platformların genel adını sosyal medya oluşturmaktadır.

Sosyal Medya yönetiminde kurgulanan, doğru ve özgün içeriklerle kitlelere ulaşmak, katılımcı sağlamak günümüzde şirketlerin popülaritesini arttırdığı gibi imajını korur ve daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlar.

Tüm profesyonel hizmetlerde olduğu gibi sosyal medya yönetiminde de profesyoneller tarafından destek ve danışmanlık almak, kurumsallık için kaçınılmazdır. Aynı bir web sayfası gibi özel tasarımlarla sayfanız oluşturularak tüm içerik yerleşimleri yapıldıktan sonra dilerseniz tüm takibin de tarafımızca yapılmasını tercih edebilirsiniz.

Özel Gün Postları, Sosyal Medya Reklam Tasarımı

Kurumsal veya bireysel sosyal medya hesaplarınız için yaratıcı, günlük veya özel gün postları hazırlayarak, facebook, twitter, instagram ve google hesaplarınız için reklam tasarımları oluşturabiliriz.

Sosyal Medya hesaplarınızda kurumsal düzen belirleyerek, düzenli paylaşımlarda bulunmak için aylık olarak toplu paylaşım postları hazırlayabiliriz.

Ay içindeki özel günler dışında haftada 3 paylaşım ayda 12 post olmak üzere yapılır.

Görsellerde ve sosyal ağlarınızda yer alacak içerik metinlerinin oluşturulması ve gerekli düzenlemelerin yapılması sağlanır.

Örnek tasarımlar ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz